Senior kontroller

Munkavégzés helye:
Budapest
Teljes munkaidő
Végzettség:
Egyetem
Nyelvismeret:
Felsőfok A - Angol
  • Teljes munkaidős
  • Budapest, XIII.

Feladatok

  • Kontrolling folyamatok támogatása, hatékonyabbá tétele,
  • Havi zárásban való részvétel,
  • Tervezési feladatok ellátása,
  • Társosztályokkal, holland központtal való kapcsolattartás,
  • Sales riportok készítése,
  • Junior kollégák munkájának támogatása

Elvárások

  • Legalább 5 éves, kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Felsőfokú pénzügyi / számviteli végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Magyar számviteli ismeretek,
  • SAP ismeret
  • Előny: multinacionális cégnél szerzett tapasztalat, IFRS ismeret, SOX ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy biztos hátterű vállalatnál