Logisztikus

Munkavégzés helye:
Budapest
Teljes munkaidő
Végzettség:
Egyetem
Nyelvismeret:
Középfok B - Angol
Kategória:

Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Logisztikus, Fuvarszervező

Feladatok

Belföldi és külföldi közúti szállítások szervezése

Folyamatos kapcsolattartás a logisztikai láncban szereplő résztvevőkkel

A szállítmányozáshoz tartozó megbízások előkészítése, vezetése

Szállításokhoz kapcsolódó minőségi eredmények nyomon követése

Logisztikához kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség (kereskedelmi, logisztikai)

2 év releváns szakmai tapasztalat

Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Kiemelkedő kommunikációs képesség

Határozott személyiség

Komplex helyzetek kezelése, lényeglátás, egyszerűsítési képesség

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés

Béren kívüli juttatások

Folyamatos fejlődési lehetőség egy biztos hátterű vállalatnál

Home Office lehetőség

A cégről

A Viterránál hiszünk a kapcsolat erejében. A világ élvonalába tartozó, teljeskörűen integrált mezőgazdasági hálózatunk a termelőket és fogyasztókat egymással összekötve látja el a világot fenntartható, nyomon követhető és minőségellenőrzött mezőgazdasági termékekkel. Több mint 18.000 tehetséges dolgozót foglalkoztatunk 37 országban, tároló-, feldolgozó- és szállítóeszközeink és -infrastruktúránk stratégiai hálózata révén innovatív megoldásokkal mutatunk új utakat vevőink számára, és építünk tartós partnerségeket. Együtt erősebbek vagyunk és többre vagyunk képesek. Működésünk a teljes ellátási láncra kiterjed, a gazdaságoktól egészen a vevőkig. A három tagból álló Viterra magyarországi cégcsoport a gabonafélék, olajos magvak, növényolajok és állati takarmány-alapanyagok kereskedelmének és logisztikájának egyik legfontosabb szereplője, emellett gyártási és raktározási tevékenységet is folytat. A magyar piacon 1996 óta jelen lévő Viterra Hungary Kft. fő tevékenysége a termények, takarmány-alapanyagok és növényolajok kereskedelme.