Ügyfélszolgálati asszisztens

Karrierszint:
Gyakorlattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Budapest
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Végzettség:
Középiskola
Nyelvismeret:
Középfok B - Angol
Munkába állás időpontja:
2024.06.26.

Feladatok

  • Ügyfélkapcsolatok kezelése
  • Kereskedelmi, logisztikai, pénzügyi kérdések megválaszolása
  • Gyors adminisztrációs folyamat biztosítása a partnereknek
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Az ügyfelektől, osztályoktól érkező információk gyűjtése, szinkronizálása
  • Problémák kezelése, és megoldása
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • 1-3 éves call centerben/ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Alap pénzügyi információk megértése, pl.: számla elemei
  • Erős analítikai és jó problémamegoldó képesség
  • Vállalat érdekeinek képviseletében való jártasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy biztos hátterű vállalatnál

A cégről

A Viterránál hiszünk a kapcsolat erejében. A világ élvonalába tartozó, teljeskörűen integrált mezőgazdasági hálózatunk a termelőket és fogyasztókat egymással összekötve látja el a világot fenntartható, nyomon követhető és minőségellenőrzött mezőgazdasági termékekkel. Több mint 18.000 tehetséges dolgozót foglalkoztatunk 37 országban, tároló-, feldolgozó- és szállítóeszközeink és -infrastruktúránk stratégiai hálózata révén innovatív megoldásokkal mutatunk új utakat vevőink számára, és építünk tartós partnerségeket. Együtt erősebbek vagyunk és többre vagyunk képesek. Működésünk a teljes ellátási láncra kiterjed, a gazdaságoktól egészen a vevőkig.

A három tagból álló Viterra magyarországi cégcsoport a gabonafélék, olajos magvak, növényolajok és állati takarmány-alapanyagok kereskedelmének és logisztikájának egyik legfontosabb szereplője, emellett gyártási és raktározási tevékenységet is folytat. A magyar piacon 1996 óta jelen lévő Viterra Hungary Kft. fő tevékenysége a termények, takarmány-alapanyagok és növényolajok kereskedelme.

Loading…
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat